Mehiläisen Psykologivälityksen yhteystiedot

Psykologipalvelu Poiju on nyt osa Mehiläisen Psykologivälityspalveluita.

Haluamme parantaa Suomen mielenterveys- ja muiden psykologipalveluiden laatua ja saatavuutta. Teemme töitä sen eteen, että asuinpaikasta riippumatta jokaisella on mahdollisuus saada psykologin palveluita nopeasti ja helposti. Haluamme myös osaltamme kasvattaa psykologityön arvostusta sekä tarjota psykologeille mahdollisuuden joustavampaan ja monipuolisempaan työhön.

Yhteyshenkilömme:

Topi Juntunen, Palvelujohtaja, Myynti & Markkinointi
040 521 2000, topi.juntunen@mehilainen.fi

Anna-Maija Kuistio, Vastaava psykologi, Yhteyspäällikkö
040 589 6916, anna-maija.kuistio@mehilainen.fi

Heini Järvinen, Vastaava psykologi, Yhteyspäällikkö, Soveltuvuusarvioinnit
050 530 3403, heini.jarvinen@mehilainen.fi

Rauni Nousiainen, Vastaava psykologi, Yhteyspäällikkö
040 842 4848, rauni.nousiainen@mehilainen.fi

Johanna Alava, Kehityspäällikkö
0400 178 559, johanna.alava@mehilainen.fi

Niikka Lindberg, Aluevastaava
040 1255950, niikka.lindberg@mehilainen.fi

Nina Hirsiniemi, Aluevastaava
040 634 5140, nina.hirsiniemi@mehilainen.fi

Taru Kangas, Aluevastaava
040 3559836, taru.kangas@mehilainen.fi

Edit Uotila, Koordinaattori
040 1256510, edit.uotila@mehilainen.fi

Jätä yhteydenottopyyntö