Mehiläisen Psykologivälityksen yhteystiedot

Psykologipalvelu Poiju on nyt osa Mehiläisen Psykologivälityspalveluita.

Haluamme parantaa Suomen mielenterveys- ja muiden psykologipalveluiden laatua ja saatavuutta. Teemme töitä sen eteen, että asuinpaikasta riippumatta jokaisella on mahdollisuus saada psykologin palveluita nopeasti ja helposti. Haluamme myös osaltamme kasvattaa psykologityön arvostusta sekä tarjota psykologeille mahdollisuuden joustavampaan ja monipuolisempaan työhön.

Yhteyshenkilömme:

Anna-Maija Kuistio, Psykologi PsM, Myynti, Psykologityön konsultointi

Anna-Maija Kuistio, Vastaava psykologi, Yhteyspäällikkö
040 589 6916, anna-maija.kuistio@mehilainen.fi

Heini Järvinen, Psykologi PsM, Myynti, Psykologityön konsultointi, Soveltuvuusarvioinnit

Heini Järvinen, Vastaava psykologi, Yhteyspäällikkö, Soveltuvuusarvioinnit
050 530 3403, heini.jarvinen@mehilainen.fi

Rauni Nousiainen, Psykologi PsM, Myynti, Psykologityön konsultointi

Rauni Nousiainen, Vastaava psykologi, Yhteyspäällikkö
040 842 4848, rauni.nousiainen@mehilainen.fi

Topi Juntunen, Palvelujohtaja, Myynti & Markkinointi

Topi Juntunen, Palvelujohtaja, Myynti & Markkinointi
040 521 2000, topi.juntunen@mehilainen.fi

Miia Vainio

Miia Vainio, Kehityspäällikkö, Myynti
0400 649 911, miia.vainio@mehilainen.fi

Johanna Alava, Myynti ja markkinointi

Johanna Alava, Aluevastaava ja Markkinointi
0400 178 559, johanna.alava@mehilainen.fi

Nina Hirsiniemi

Nina Hirsiniemi, Aluevastaava
040 634 5140, nina.hirsiniemi@mehilainen.fi

Niikka Lindberg

Niikka Lindberg, Aluevastaava
040 1255950, niikka.lindberg@mehilainen.fi

Helena Vilppo

Helena Vilppo, Koordinaattori
040 6753897, helena.vilppo@mehilainen.fi

Edit Uotila

Edit Uotila, Korkeakouluharjoittelija
040 1256510, edit.uotila@mehilainen.fi

Jätä yhteydenottopyyntö