Jyri-Pekka Koskinen
Olen valmistunut silmätautien erikoislääkäriksi vuonna 2020 Helsingin yliopistosta. Vastaanotolleni ovat tervetulleita kaikenikäiset potilaat. Erityinen kiinnostuksen kohteeni on kaihi, glaukooma ja silmäluomien sairaudet, mutta hoidan mielelläni kaikenlaisia silmiin liittyviä asioita. Teen mielelläni myös refraktion määrittämistä. Pyrin aina kuuntelemaan potilasta ja tavoitteena on potilaan kokonaisvaltainen hoito.
Ota vastaanotolle mukaan nykyisten silmälasiesi resepti tai niiden toimituskortti. Tämä erityisen tärkeää, jos laseissasi on jotain erityistä, esimerkiksi prismakorjaus.
Lämpimästi tervetuloa vastaanotolleni!
Anvisningar för tidsbokning
En hoida vastaanotollani infektiopotilaita.
Specialområde och speicalkompetens
- Ögonsjukdomar
Intresseområden
- Ögonsjukdomar
- Glaukom
Utbildning och titel
- Specialist
Språkkunskap
- finska, modersmål
- engelska, flytande
Tjänster
- Specialläkarbesök högst 30 minuter.
- Erikoislääkärin vastaanotto, lauantai, enintään 30 min
- Erikoislääkärin vastaanotto, sunnuntai, enintään 30 min
- Telekonsultationen i Specialistläkarbesök
Verksamhetsställen
Priser
Prisberäkningen inkluderar läkar- och polikliniksavgiften samt Kanta avgiften. Andra kostnader kan tilläggas som t.ex. gjorda ingrepp och undersökningar. I parentesen visas prisberäkningen efter FPA-avdraget. På kvällar och veckoslut kan pristillägg förekomma. Mer information: Priser sida
- Specialläkarbesök högst 30 minuter.
Prisberäkning 214.80 € (*198.80 €) - Erikoislääkärin vastaanotto, lauantai, enintään 30 min
Prisberäkning 266.80 € (*250.80 €) - Erikoislääkärin vastaanotto, sunnuntai, enintään 30 min
Prisberäkning 331.80 € (*307.80 €)