Merili Luht
Baltimaade tehingute juht
merili.luht@mehilainen.fi+372 50 486 94
Reelika Aruoja
Vanem värbamiskonsultant
reelika.aruoja@mehilainen.fi+372 5333 0927
Kristina Ots
Värbamiskonsultant (lapsehoolduspuhkusel)
kristina.ots@mehilainen.fi+372 517 0889
Janika Turbel
Värbamiskonsultant
janika.turbel@mehilainen.fi+372 5566 3508
Eleen Jääger
Värbamiskonsultant
eleen.jaager@mehilainen.fi+372 5331 6200
Ninni Jalli
Soome keele õpetaja
ninni.jalli@mehilainen.fi
Lotta Viherväs
Soome keele õpetaja
lotta.vihervas@mehilainen.fi
Sonia Kuismanen
Soome keele õpetaja
sonia.kuismanen@mehilainen.fi
Anniina Ljokkoi
Soome keele õpetaja
anniina.ljokkoi@mehilainen.fi
Joonas Turunen
Juht, personaliteenused (Baltimaad ja Soome)
joonas.turunen@mehilainen.fi+358 40 5425 935
Karo Vainionpää
Baltimaade juht (Eesti, Läti, Leedu)
karo.vainionpaa@mehilainen.fi+358 45 879 2292

Soovid jätta meile teate?

TÄIDA ÄRA MEIE KONTAKTVORM