Perusterveydenhuollon lääkärivuokrauspalvelut

Palvelujohtaja
Kasperi Rasilainen
050 3465265
kasperi.rasilainen@mehilainen.fi

Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
Jussi Kääriä
040 748 1259
jussi.kaaria@mehilainen.fi

Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
Antti Taskinen
045 636 0174
antti.taskinen@mehilainen.fi

Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
Marja Repo
050 366 3081
marja.repo@mehilainen.fi

Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
Jasmina Vaakanainen
050 494 2502
jasmina.vaakanainen@mehilainen.fi

Aluepäällikkö, Länsi-Suomi
Olli Palkivaara
046 921 4717
olli.palkivaara@mehilainen.fi

Aluepäällikkö, Itä-Suomi
Eetu Kumpulainen
050 366 7090
eetu.kumpulainen@mehilainen.fi

Rekrytointipäällikkö, Itä-Suomi
Miia Pulkkinen
050 378 3035
miia.pulkkinen@mehilainen.fi

 

Erikoissairaanhoidon lääkärivuokrauspalvelut

Palvelujohtaja
Josef Fakeh
050 368 4788
josef.fakeh@mehilainen.fi

Resurssipäällikkö
Susanna Tolonen
040 842 3996
susanna.tolonen@mehilainen.fi

 

Lääkäripäivystyspalvelut

Johtava lääkäri
Atte Pasanen
050 524 3230
atte.pasanen@mehilainen.fi

Resurssipäällikkö, Etelä-Suomi
Janne Mäki-Kahra
040 730 0525
janne.maki-kahra@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Etelä-Suomi
Sami Fakeh
050 565 8171
sami.fakeh@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Etelä-Suomi
Niina Ciatti
050 575 1528
niina.ciatti@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Etelä-Suomi
Lauri Soini
040 548 5740
lauri.soini@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Etelä-Suomi
Emma Luukkanen
040 670 7510
emma.luukkanen@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Länsi-Suomi
Riina Virkamäki
040 181 6299
riina.virkamaki@mehilainen.fi

Resurssipäällikkö, Pohjois-Suomi
Ville Kaarela
050 468 7726
ville.kaarela@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Pohjois-Suomi
Saara Hynynen
040 193 8163
saara.hynynen@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Pohjois-Suomi
Kati Lehtola
040 194 2380
kati.lehtola@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Pohjois-Suomi
Mikko Nikkilä 
040 706 9091
mikko.nikkila@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Itä-Suomi
Taina Määttä 
040 969 2100
taina.maatta@mehilainen.fi

Rekrytointikoordinaattori, Itä-Suomi
Timo Ojanen
040 167 6391
timo.ojanen@mehilainen.fi

 

Toimitustakuullisten sopimusasiakkaiden varalääkärinumero

Etelä- ja Länsi-Suomi: 010 287 0704

Pohjois- ja Itä-Suomi: 010 287 0718

 

Ulkoistettujen terveysasemien, valinnanvapausasemien ja sote-ulkoistusten lääkärirekrytointi

Aluejohtaja, Etelä, Länsi-Suomi ja Baltia
Karo Vainionpää
045 879 2292
karo.vainionpaa@mehilainen.fi

Aluejohtaja, Pohjois- ja Itä-Suomi
Niina Koskinen
050 543 8100 
niina.koskinen@mehilainen.fi

Resussipäällikkö, Perusterveydenhuolto
Noora Hiltunen
040 486 9826
noora.hiltunen@mehilainen.fi

Resussipäällikkö, Erikoissairaanhoito
Juha Mikkola
040 674 9043
juha.mikkola@mehilainen.fi

Terveysasema-, kunnallisen työterveyshuollon ja SOTE-ulkoistusten myynti

Tuotepäällikkö
Antti Puranen
050 532 4438
antti.puranen@mehilainen.fi

Johtaja
Joonas Turunen
040 542 5935
joonas.turunen@mehilainen.fi

 

Johto

Liiketoimintajohtaja
Markku Näreneva
044 598 6560
markku.nareneva@mehilainen.fi

Liiketoimintajohtaja, Länsi-Pohja
Lasse Männistö
044 016 0382
lasse.mannisto@mehilainen.fi

Johtaja, henkilöstöpalvelut
Markku Pikkarainen
043 826 4108
markku.pikkarainen@mehilainen.fi

Johtava lääkäri
Henri Ärölä
040 767 4140
henri.arola@mehilainen.fi

Hoitotyön johtaja
Karoliina Saari
045 1136 354
karoliina.saari@mehilainen.fi

Johtava hoitaja
Emilia Koivunen
050 338 4799
emilia.koivunen@omalaakarisi.fi