Lääkärivuokraus ja päivystyspalvelut, Etelä-Suomi (Uusimaa, Kymenlaakso, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme ja Päijät-Häme)

Aluejohtaja
Kasperi Rasilainen
050 3465265
kasperi.rasilainen@mehilainen.fi
 
Aluepäällikkö; Vastuualuejohtaja, Baltia
 
Aluepäällikkö
 
Aluepäällikkö
Jussi Kääriä
040 748 1259
jussi.kaaria@mehilainen.fi
 
Resurssipäällikkö
Krista Leppänen
050 566 6751
krista.leppanen@mehilainen.fi
 
Rekrytointikoordinaattori
Antti Taskinen
045 636 0174
antti.taskinen@mehilainen.fi
 
Rekrytointikoordinaattori
Sami Fakeh
050 565 8171
sami.fakeh@mehilainen.fi
 
Rekrytointikoordinaattori
Minna Huittinen
050 575 1528
 
Toimitustakuullisten sopimusasiakkaiden varalääkärinumero:
010 287 0704

Lääkärivuokraus ja päivystyspalvelut, Itä-Suomi (Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Etelä-Savo, Etelä-Karjala ja Keski-Suomi)

Aluejohtaja
Atte Pasanen
050 5243230
atte.pasanen@mehilainen.fi
 
Aluepäällikkö
Eetu Kumpulainen
050 366 7090
eetu.kumpulainen@mehilainen.fi
 
Aluepäällikkö
Jarno Immonen
050 413 5290
jarno.immonen@mehilainen.fi
 
Rekrytointipäällikkö
Miia Pulkkinen
050 378 3035
miia.pulkkinen@mehilainen.fi
 
Toimitustakuullisten sopimusasiakkaiden varalääkärinumero:
044 2655 117

Lääkärivuokraus ja päivystyspalvelut, Pohjois- ja Länsi-Suomi (Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi, Etelä-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa ja Vaasan seutu/Pohjanmaa)

Aluejohtaja, Pohjois-ja Länsi-Suomi (Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa)
Niina Koskinen
p. 050 543 8100, niina.koskinen@mehilainen.fi
 
Rekrytointipäällikkö
Tuomas Taipale
050 386 2208
tuomas.taipale@mehilainen.fi
 
Aluepäällikkö
Ville Kaarela
050 468 7726
ville.kaarela@mehilainen.fi
 
Toimitustakuullisten sopimusasiakkaiden varalääkärinumero:
010 287 0718

Lääkärivuokraus ja päivystyspalvelut, Länsi-Suomi (Satakunta ja Pirkanmaa)

Aluejohtaja
Kasperi Rasilainen
050 3465265
kasperi.rasilainen@mehilainen.fi
 
Aluepäällikkö
Olli Palkivaara
046 921 4717
olli.palkivaara@mehilainen.fi
 
Toimitustakuullisten sopimusasiakkaiden varalääkärinumero:
010 287 0704

Terveysasemien ja työterveyshuollon ulkoistukset, koko maa

Palvelujohtaja
 
Tuotepäällikkö

Johto

Liiketoimintajohtaja
 
Business Controller
Kristian Husman
050 550 6930
kristian.husman@mehilainen.fi
 
Johtava lääkäri
Henri Ärölä
040 767 4140
henri.arola@omalaakarisi.fi
 
Johtava hoitaja
Karoliina Saari
045 1136 354
karoliina.saari@omalaakarisi.fi
Jaa